Проєкційний екран Elite Screens Tripod 127x74 (T60UWH)
Відео 16 | Товар застарів Тип: переносний; Механізм розгортання: ручне; Діагональ: 60; Співвідношення сторін: 16:9; Ширина полотна: 127; Висота полотна: 74; |
Elite Screens Tripod 127x74 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Зверху є висувний гачок для нахилу на глядача з кількома градаціями, щоб позбавитися ефекту завалу геометрії.
Тринога це вогонь. Регулювання висоти полотна та висоти штанги окремо – ідеально. Для розміру 120” у коробці немає чохла для зберігання.
Вага, але для такого розміру екрана може він і прибл. Дуйки та кондер доведеться відключити - реально можуть колихати всю конструкцію через парусність, а це не безпечно. powermic: користуюся Elite Screens Tripod 267x150 менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості проєкційного екрана Elite Screens Tripod 127x74:
- Штатив для втановлення в комплекті
- Модель поставляється з корпусом чорного кольору.
Модификації Elite Screens Tripod 127x74
Ціни на Elite Screens Tripod 127x74 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Tripod 160x89 | від 5 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Elite Screens Tripod 203x114 | від 6 183 грн. | 20 пропозицій | ||
Elite Screens Tripod 221x125 | від 7 382 грн. | 21 пропозиція | ||
Elite Screens Tripod 267x150 | від 6 175 грн. | 23 пропозиції |
У триноги є мінімальна відстань від стіни, щоб ставити - 31 см.
За функціональністю, екраном, ціною мало порівняється.