Проєкційний екран Elite Screens Tripod 267x150 (T120UWH)
Відео 16 |
Elite Screens Tripod 267x150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elite Screens Tripod 267x150
Усі ціни 25 →Проекционный экран ELITE SCREENS T120UWH | 9 499 грн. |
Проекційний екран Elite Screens T120UWH | 9 250 грн. |
Проекционный экран Elite Screens T120UWH | 9 360 грн. |
Проекційний екран T120UWH Elite Screens | 9 696 грн. |
Проекционный экран T120UWH ELITE SCREENS | 9 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Зверху є висувний гачок для нахилу на глядача з кількома градаціями, щоб позбавитися ефекту завалу геометрії.
Тринога це вогонь. Регулювання висоти полотна та висоти штанги окремо – ідеально. Для розміру 120” у коробці немає чохла для зберігання.
Вага, але для такого розміру екрана може він і прибл. Дуйки та кондер доведеться відключити - реально можуть колихати всю конструкцію через парусність, а це не безпечно. powermic: користуюся Elite Screens Tripod 267x150 менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості проєкційного екрана Elite Screens Tripod 267x150:
- Штатив для втановлення в комплекті
- Модель поставляється з корпусом чорного кольору.
Модификації Elite Screens Tripod 267x150
Ціни на Elite Screens Tripod 267x150 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Tripod 160x89 | від 5 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Elite Screens Tripod 203x114 | від 6 203 грн. | 22 пропозиції | ||
Elite Screens Tripod 221x125 | від 7 067 грн. | 23 пропозиції | ||
Elite Screens Tripod 267x150 | від 6 175 грн. | 25 пропозицій |
Рекомендуємо
У триноги є мінімальна відстань від стіни, щоб ставити - 31 см.
За функціональністю, екраном, ціною мало порівняється.