Сумка для камери F-Stop Ajna DuraDiamond
Відео 1Фото 48 |
F-Stop Ajna DuraDiamond |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог F-Stop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі F-Stop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити F-Stop Ajna DuraDiamond
F Stop Ajna Duradiamond Czerwony Z Wkładem Icu Slope Medium I Pokrowcem Pr | 17 384 грн. |
F Stop Ajna Duradiamond Zielony Z Wkładem Icu Slope Medium I Pokrowcem Prz | 20 664 грн. |
F Stop Ajna Duradiamond Antracyt Z Wkładem Icu Slope Medium I Pokrowcem Pr | 17 302 грн. |
Відеоогляди
Комплектація:
- Essentials Bundle - Slope Medium Insert, Великий Рейн Ковер, Gatekeeper Straps
- Elite Bundle - Slope Medium Insert, Pro Large Insert, Large Rain Cover, Gatekeeper Straps
- Master Bundle - Slope Medium Insert, Pro Large Insert, Pro Small Insert, Large Accessory Pouch, Packing Cell Kit, Large Rain Cover, Gatekeeper Straps
РекомендуємоПорівняти в таблиці →