Моторне мастило Fanfaro TSX 10W-40 20 л (FF112472-0020VO)
Товар застарів 1 446 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
Fanfaro TSX 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fanfaro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fanfaro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fanfaro TSX 10W-40
Ціни на Fanfaro TSX 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Fanfaro TSX 10W-40 1 л | від 204 грн. | 1 пропозиція | ||
Fanfaro TSX 10W-40 4 л | від 706 грн. | 1 пропозиція | ||
Fanfaro TSX 10W-40 5 л | від 857 грн. | 1 пропозиція |