Радіатор опалення Fornello 22 600x500
від 1 688 до 1 948 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації Fornello 22 14
Характеристики
Fornello 22 600x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fornello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fornello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Fornello 22 600x500
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення FORNELLO 600x500 мм бокове підключенн | 1 948 грн. |
FORNELLO 600x500 22тип бок | 1 948 грн. |
Радиатор стальной панельный Fornello 22 бок 600x500 | 1 688 грн. |
FORNELLO 600x500 22тип бок | 1 948 грн. |
Радіатор сталевий Fornello 22 тип 600x500 мм бічне підключення (21094) 000 | 1 948 грн. |
Радиатор стальной панельный Fornello 22 бок 600x500 000021094 | 1 851 грн. |
Закрити
Рекомендуємо