CD-програвач Gato Audio CDD-1
Відео 3Фото 6 |
Gato Audio CDD-1
Відтвор.:CD-Audio
Дискретизація ЦАП:192 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:120 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.002 %
Входи:S/P-DIF
Виходи:XLR
Всі характеристики
Купити Gato Audio CDD-1
Усі ціни 8 →Програвач Gato Audio CDD-1 AE Biały HG | 228 534 грн. |
Gato Audio CDD-1 AE Biały HG | 228 534 грн. |
Програвач Gato Audio CDD-1 AE Czarny HG | 228 534 грн. |
Програвач Gato Audio CDD-1 AE orzech HG | 228 534 грн. |
Програвач Gato Audio CDD-1 | 229 518 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →