Радіотелефон Gigaset AS690 (S30852-H2816-S301)
Фото 8 |
Gigaset AS690
база + трубкабаза + трубка 2 шт
Тип:трубка/база
Дисплей на трубці:монохромний
Функції:АВН, Caller ID
Дод.:конференц-зв'язок
Телефонна книга:100 номерів
Час роботи:до 180 год
Всі характеристики
Характеристики AS690
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigaset 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigaset.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigaset AS690
Усі ціни 12 →Радиотелефон dect Gigaset as690 Black (s30852-h2816-s301) | 2 114 грн. |
Радиотелефон DECT Gigaset AS690 Black S30852H2816S301 | 1 933 грн. |
Радiотелефон DECT Gigaset AS690 Black (S30852-H2816-S301) S30852-H2816-S30 | 1 999 грн. |
Gigaset AS690 Black (S30852-H2816-S301) AS690Black(S30852-H2816-S301) | 2 699 грн. |
Радiотелефон DECT Gigaset AS690 Black (S30852-H2816-S301) | 2 089 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Gigaset AS690
Ціни на Gigaset AS690 |
---|---|---|---|---|
Gigaset AS690 | від 1 933 грн. | 12 пропозицій | ||
Gigaset AS690 Duo | від 2 339 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →