Powerbank Golf P54
Фото 5 |
Golf P54 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golf 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golf.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golf P54
Усі ціни 8 →Power Bank Golf P54 40000mah (PD20W+QC22.5W) Black | 1 199 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Golf P54 40000mah (PD20W+QC22.5W) Black | 1 565 грн. |
Батарея универсальная Golf P54 40000mah (PD20W+QC22.5W) Black (964380) 964 | 1 199 грн. |
GOLF P54 PD20W QC22.5W 40000mAh Black | 1 290 грн. |
Golf P54 PD20W QC22.5W 40000mAh Black Power Bank Golf P54 40000mAh 22.5W/P | 1 549 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Golf P54
Ціни на Golf P54 |
---|---|---|---|---|
Golf P53 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Golf P54 | від 1 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Golf P55 | від 1 499 грн. | 3 пропозиції |