Свердлильний верстат Grand NSS-1750 (HCC-1750)
Відео 1Фото 9 |
Grand NSS-1750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand NSS-1750
Усі ціни 11 →Свердлильний верстат Grand НСС-1750 (13 мм та 16 мм) 9 швид. | 5 869 грн. |
Свердлильний верстат Grand HCC-1750 113215 | 5 286 грн. |
Свердлильний верстат Grand HCC-1750 2 Патрона (13мм і 16мм) + Тески в комп | 6 548 грн. |
Свердлильний верстат НСС-1750 | GRAND | OR | 5 516 грн. |
Свердлильний верстат НСС-1750 | GRAND | 5 157 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →