Корм для кішок Happy Cat Young Kitten Farm Poultry 300 g
Очікується у продажу 114 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 0.3; Порода: короткошерсті; довгошерсті; Вік: Вік: від 2 місяців; кошенята; Загальне призначення: повсякденний; дієтичний; Спеціальне призначення: для шкіри та шерсті; від грудок вовни у шлунку; турбота про зуби; в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Happy Cat →
від 117 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, печінка птиці, яйця, риба, протеїни, суперпреміум
від 122 грн.
сухий корм, 0.45 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: курка, білок птиці, пшениця, жир, клітковина, борошно, крохмаль, суперпреміум
від 138 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 107 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 169 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, жири, риба, кукурудза, яєчний порошок, суперпреміум
від 207 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 549 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, жири, риба, кукурудза, яєчний порошок, суперпреміум
від 700 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 707 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, свинина, овочі, суперпреміум
від 336 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: дегидр. і свіже м'ясо ягняти і індички, рис, жир, цикорій, холістик
від 114 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 112 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, в составе: ягня, рис, суперпреміум
від 162 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Happy Cat Young Kitten Farm Poultry 300 g |
|
Основні особливості корми: контроль виведення шерсті, таурин і велику кількість високоякісного білка тваринного походження, контроль за рівнем pH для ля здоров'я сечовивідних шляхів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Cat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Cat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Happy Cat SupremeПорівняти в таблиці →
від 279 грн.
сухий корм, 1.8 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, ягня, овочі, печінка, фрукти, яйця, суперпреміум
від 2 121 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 949 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 110 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 321 грн.
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 1 973 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 300 грн.
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 1.2 місяців, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 882 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 105 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо лосося, м'ясо птиці, злаки, овочі, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, ягня, овочі, печінка, фрукти, яйця, суперпреміум
від 944 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, ягня, овочі, печінка, фрукти, яйця, суперпреміум
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, ягня, овочі, печінка, фрукти, яйця, суперпреміум
від 2 110 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
сухий корм, 4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо птиці, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, суперпреміум
від 2 022 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: ягня, суперпреміум
від 905 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: ягня, суперпреміум