Мотошина Heidenau K60 130/80 -18 72T
Відео 31Фото 4 | Товар застарів 4 950 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: T; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Heidenau K60 130/80 -18 72T
Ціни на Heidenau K60 130/80 -18 72T |
---|---|---|---|---|
Heidenau K60 2.5 -21 48P | від 4 660 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 2.5 R21 48P | від 4 034 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 2.75 R21 45P | від 4 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 3 R21 51T | від 4 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 80/90 -21 48P | від 4 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 80/90 R21 48P | від 4 435 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 80/90 R21 60K | від 4 746 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 80/100 R21 51S | від 4 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K60 80/100 R21 60K | від 5 141 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 90/90 -18 51S | від 5 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 90/90 R18 51S | від 4 144 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K60 90/90 R18 60K | від 4 702 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 90/90 R21 54T | від 4 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 90/90 R21 60K | від 4 476 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 100/90 -18 56H | від 6 215 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 100/90 R18 60K | від 6 811 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 100/90 R19 57T | від 4 986 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 100/90 R19 60K | від 5 888 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 110/80 R18 58S | від 5 057 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K60 110/80 R18 60K | від 5 932 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 110/80 R19 60K | від 5 625 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 120/70 R19 60K | від 5 594 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 120/90 R17 60K | від 4 926 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K60 120/90 R17 68T | від 5 146 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 120/90 R18 60K | від 5 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 120/90 R18 71T | від 5 821 грн. | 4 пропозиції | ||
Heidenau K60 130/80 R17 60K | від 6 592 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 130/80 R17 69T | від 5 241 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 130/80 R18 60K | від 6 108 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 130/80 R18 72T | від 5 529 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K60 140/80 R17 60K | від 7 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 140/80 R18 60K | від 7 207 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 150/70 -18 70T | від 7 174 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K60 150/70 R17 60K | від 7 954 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 150/70 R18 60K | від 7 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K60 170/60 R17 60K | від 7 226 грн. | 2 пропозиції |