Мотошина Heidenau K61 140/70 -12 65P
Товар застарів 1 720 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: P; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K61 140/70 -12 65P
Ціни на Heidenau K61 140/70 -12 65P |
---|---|---|---|---|
Heidenau K61 3 R12 47J | від 2 659 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 3.5 R10 59J | від 2 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 90/90 R10 50J | від 2 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 90/90 R10 61K | від 3 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 100/80 R10 58M | від 2 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 100/80 R10 61K | від 3 207 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 100/90 R10 61K | від 3 383 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 100/90 R10 61M | від 3 107 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 110/70 R11 45M | від 2 976 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 110/70 R11 61K | від 3 339 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 110/70 R12 56M | від 3 198 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 110/70 R12 61K | від 3 691 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 110/80 R10 61K | від 3 251 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 110/80 R10 63M | від 3 012 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R10 54M | від 3 187 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R10 61K | від 3 427 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/70 R11 56M | від 3 134 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R11 61K | від 3 427 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/70 R12 58S | від 3 511 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R12 61K | від 3 867 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/80 R12 61K | від 3 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/80 R12 65M | від 3 366 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/90 R10 61K | від 3 427 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/90 R10 66M | від 3 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/60 R13 60P | від 3 431 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/60 R13 61K | від 3 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R10 61K | від 3 471 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R10 62M | від 3 198 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/70 R11 60M | від 3 243 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/70 R11 61K | від 3 559 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R12 61K | від 3 779 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R12 62P | від 3 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/80 R12 61K | від 5 053 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/80 R12 69M | від 4 609 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 140/60 R13 61K | від 3 911 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 140/60 R13 63P | від 3 569 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 140/70 R12 61K | від 4 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 140/70 R12 65P | від 3 889 грн. | 2 пропозиції |
Схожі