Мотошина Heidenau K61 110/90 -12 64M
Товар застарів 3 533 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: M; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K61 110/90 -12 64M
Ціни на Heidenau K61 110/90 -12 64M |
---|---|---|---|---|
Heidenau K61 3 R12 47J | від 2 659 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 3.5 R10 59J | від 2 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 90/90 R10 50J | від 2 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 90/90 R10 61K | від 3 162 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 100/80 R10 58M | від 2 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 100/80 R10 61K | від 3 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 100/90 R10 61K | від 3 382 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 100/90 R10 61M | від 3 107 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 110/70 R11 45M | від 2 976 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 110/70 R11 61K | від 3 338 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 110/70 R12 56M | від 3 198 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 110/70 R12 61K | від 3 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 110/80 R10 61K | від 3 294 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 110/80 R10 63M | від 3 012 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R10 54M | від 3 187 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R10 61K | від 3 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/70 R11 56M | від 3 134 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R11 61K | від 3 426 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/70 R12 58S | від 3 511 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/70 R12 61K | від 3 821 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/80 R12 61K | від 3 689 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/80 R12 65M | від 3 366 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 120/90 R10 61K | від 3 426 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 120/90 R10 66M | від 3 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/60 R13 60P | від 3 431 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/60 R13 61K | від 3 733 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R10 61K | від 3 513 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R10 62M | від 3 198 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/70 R11 60M | від 3 243 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/70 R11 61K | від 3 557 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R12 61K | від 3 733 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/70 R12 62P | від 3 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 130/80 R12 61K | від 4 392 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 130/80 R12 69M | від 4 609 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 140/60 R13 61K | від 3 909 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 140/60 R13 63P | від 3 569 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K61 140/70 R12 61K | від 4 084 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K61 140/70 R12 65P | від 3 889 грн. | 2 пропозиції |