Мотошина Heidenau K63 100/80 -16 56P
Товар застарів 1 514 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: P; |
Heidenau K63 100/80 -16 56P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K63 100/80 -16 56P
Ціни на Heidenau K63 100/80 -16 56P |
---|---|---|---|---|
Heidenau K63 80/80 R16 46J | від 3 239 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K63 80/80 R16 63K | від 3 559 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K63 90/80 R16 52J | від 3 404 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K63 90/80 R16 63K | від 3 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K63 100/90 -17 55H | від 3 890 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K63 100/90 R17 55H | від 4 528 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K63 100/90 R17 63K | від 5 405 грн. | 1 пропозиція |
Схожі