Мотошина Heidenau K66 130/80 -15 63P
Відео 3 | Товар застарів 3 780 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 15; Індекс швидкості: P; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Heidenau K66 130/80 -15 63P
Ціни на Heidenau K66 130/80 -15 63P |
---|---|---|---|---|
Heidenau K66 70/100 R17 40P | від 3 608 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 80/80 R16 66K | від 3 379 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 80/90 -17 50S | від 4 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 80/100 R17 53S | від 3 731 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 90/80 R16 52J | від 3 249 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 90/80 R16 66K | від 3 643 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 90/90 R14 52P | від 3 062 грн. | 3 пропозиції | ||
Heidenau K66 90/90 R18 57H | від 4 708 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 90/90 R18 66K | від 5 041 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/70 R14 50J | від 3 227 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/70 R14 66K | від 3 511 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/70 R16 52J | від 3 571 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/80 -17 52H | від 3 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/80 R16 56P | від 3 571 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/80 R16 66K | від 4 651 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/80 R17 66K | від 5 260 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/90 R14 57P | від 3 738 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/90 R14 66K | від 4 038 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 100/90 R17 55H | від 4 583 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 100/90 R17 66K | від 5 041 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/70 R13 48S | від 3 554 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/70 R13 66K | від 3 731 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/70 R16 52S | від 3 559 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 110/80 R14 66K | від 4 609 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/80 R16 55S | від 4 331 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/80 R16 66K | від 4 734 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 110/80 R17 66K | від 5 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/70 R12 58S | від 4 114 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/70 R15 56S | від 4 768 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/80 -16 60S | від 5 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/80 R14 58S | від 3 694 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 120/80 R14 66K | від 4 959 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 120/80 R16 60S | від 4 645 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 120/80 R16 66K | від 5 041 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 130/70 R12 66K | від 3 862 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 130/70 R16 63P | від 4 826 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 130/70 R16 66K | від 5 128 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 130/70 R17 66K | від 6 451 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 130/80 R15 63P | від 4 684 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 140/70 -16 65S | від 5 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 140/70 R14 68S | від 4 310 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 140/70 R16 65S | від 4 971 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 140/70 R17 66H | від 6 653 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 140/70 R17 66K | від 7 276 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/60 R17 66H | від 6 763 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/60 R17 66K | від 7 145 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/70 R13 64S | від 4 374 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K66 150/70 R13 66K | від 5 529 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/70 R14 66K | від 4 997 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K66 150/70 R14 66S | від 4 550 грн. | 1 пропозиція |
Схожі