Плеєр HiBy R6
Відео 43Фото 26 |
Компактний та сучасний портативний плеєр навколотопового рівня з вражаючим часом автономної роботи та солідним, добре збалансованим звучанням. Модель 2019 року за фактом є вже третьою ітерацією одного плеєра R6, яку компанія HiBy оновлює, щоб не відставати від моди. Створений для цінителів гранично якісного та деталізованого звучання, які звикли слухати музики у lossless якості та не довіряють MP3 декодерам.
У порівнянні з другою версією, третю ітерацію HiBy R6 оснастили подвійним ЦАП преміум-класу на базі 32-бітних чіпів ESS Sabre ESS9028Q2M. 9038Q2M – це високонадійний набір мікросхем ЦАП, який забезпечує чітке декодування аудіосигналу високої роздільної здатності з чистим фоном без шумів та гранично низьким рівнем спотворень у вихідному сигналі. Також виробник реалізував подвійний режим посилення, включаючи посилення класу А, що забезпечує потужний, чистий вихідний сигнал із низьким рівнем спотворень.
У схемі класу А використовуються пара ОУ OPA1652, 16 відібраних вручну транзисторів і конденсатори Elna, щоб сигнал, що виходить на 100% відповідав фірмовому рівню Sabre DAC. Плеєр працює під керуванням ОС Android, даючи можливість власнику встановлювати Spotify, iTunes, Apple Music або інший музичний стрімінг. Швидкодія системи забезпечує досить продуктивний 8-ядерний чип Snapdragon 665.
Для взаємодії з користувачем передбачений досить великий та яскравий сенсорний IPS-екран з діагоналлю 4.2 дюйми та роздільною здатністю 1280x768 пікселів. Для підключення навушників є ціла пачка різноманітних варіантів, включаючи звичний 3.5-мм мініджек або Bluetooth-приймач, так і більш екстравагантний мікроджек (2.5 мм), 4.4-мм пентакон або коаксіальний вихід. Вбудований акумулятор ємністю 4000 мАгод забезпечує до 12 годин автономної роботи. Швидка зарядка Quick Charge 3.0 заповнює запас енергії з 0 до 100% у середньому за кілька годин. Вбудоване сховище об'ємом 32 ГБ можна розширити за допомогою картки пам'яті microSD. Максимальний обсяг картки пам'яті може досягати 2000 ГБ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HiBy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HiBy.
Купити HiBy R6
Усі ціни 13 →Hi-Fi Плеєр HiBy R6 III (Gen 3) Black 17299 | 23 400 грн. |
Аудіоплеєр HiBy R6 III (Gen 3) Black | 23 400 грн. |
Hiby HiBy R6 III (Gen 3) Black | 23 400 грн. |
Hi-Res плеер HiBy R6 III (Gen 3) Blue | 28 645 грн. |
Плеєр HiBy R6 III (Gen 3) Czarny / R6 Gen III | 21 894 грн. |