Смартфон Honor 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 16Фото 18 |
«Заряджений» безрамочник під знаком бренду Honor, ставка в якому зроблена на дизайн, високу продуктивність і прогресивні фотоможливості. Запорука успіху смартфона в жанрі мобільної фотографії — тетракамера на «філейній» стороні скляного корпусу. Ведучий сенсор в ній побудований на базі великої матриці з фізичними розмірами 1/2" і присмачений світлосильною оптикою f/1.4. Три інших «ока» — це ультраширокий об'єктив з кутом огляду близько 117°, телеоб'єктив з власним 4-осьовим стабом і 2 МП сенсор зображення для макрозйомки.
Також вельми примітним чином в дисплей Huawei Honor 20 Pro вписана фронталка з роздільною здатністю 32 МП. Під неї зробили круглий виріз в лівому верхньому кутку екрану. IPS-панель гаджета транслює зображення в форматі FullHD+ (2340х1080 пікселів) і має розміри по діагоналі 6.26 дюймів. У «підкапотному просторі» смартфона встановлений топовий чипсет власного виробництва Kirin 980. Об'єм оперативної пам'яті на борту пристрою становить 8 ГБ, енергонезалежної — 256 ГБ (без можливості розширення місткості). У числі інших «плюшок» модель розжилася шустрим сканером відбитка пальців на правому боці, NFC-чипом, ІЧ-портом, а також швидкою зарядкою акумуляторної батареї ємністю 4000 мАгод (технологія Super Charge 22.5 W).
Купити Honor 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 10 →Honor 20 Pro 8/128Gb green | 9 990 грн. |
Смартфон Honor 20 Pro 8/256Gb green REF | 8 076 грн. |
Сматрфон Honor 20 Pro 8/128GB Purple | 9 280 грн. |
Honor 20 Pro 8/128Gb pink | 12 057 грн. |
Смартфон Honor 20 Pro 8/256Gb pink *Уцінка | 7 858 грн. |
0 0 6 12 |
IPS - екран, швидкий сенсор пальця та обличчя, Huawei AppGallery, швидкий процесор, всі програми, які я використовую літають. Дуже задоволений покупкою. Дуже гнучка настройка. немає альтернативи google pay (huawei pay – поки не доступна в Україні) Rayott Shteinberg: користуюся Honor 20 Pro кілька місяців |
Ips у цієї фірми найякісніший. Проц тягне все, що треба. Без лагів. Камери. Вони старе дешеве. Ну і 4000 миль. Слабкувато. користуюся Honor 20 Pro більше року |
Поставив би цьому телефону 3.8 бали, але тут так не можна. Хочу зауважити. що за ці гроші тут середня за результатом фотокамера... Це найголовніший мінус телефону. Також добре відрізняю відтінки, тому відразу помітив, що чорний колір екран відображає як темно-темно сірий. В іншому кольори добре відображає. Сподобалася задня кришка зі скла. Приємно тримати в руці, + відчувається олеофобне покриття, тому відбитки легко витираються. Немає тут роз'єму під карту пам'яті та 3.5 мм. Це трохи засмутило, але знав, що беру. Динамік хороший, але хотілося б голосніше. Спочатку хотів синю забарвлення, потім потримав пурпурову і вибір став очевидним. Але в будь-якому випадку телефон довелося сховати до чохол (є в комплекті). У додатках та іграх смарт, звичайно, король, тут нічого не скажеш. Все літає, і помітно, що йому під силу дуже багато. Є режим підвищеної потужності, напевно, розганяється процесор. Але садить батарею жерсть, тому не використовую його. До речі, по батареї, то тут хонор молодцем. Чи вони добре оптимізували ОС, чи то проц не енергоємний, але якщо телефон приміром не чіпати пару годин, то сядить може 1%, якщо грати чи дивитися фільми, то до кінця дня залишається відсотків 30-40. І ще про камеру. Вона не погана, але фото виходять з тьмяними квітами, і трохи пластиковими. Напевно постійно працює шумодав. Дуже сподіваюся, що в новій прошивці це виправлять, тому судячи з усього проблема програмна. Задня панель зі скла. У комплекті є захисна плівка. Потужний процесор та й загалом це дуже продуктивний телефон. Є чохол у комплекті. Немає слота для картки пам'яті. Немає роз'єму 3.5 мм (але є перехідник у комплекті, з тайпсі на 3.5). Дисплей відображає не дуже глибокий чорний колір. Камера середня, хоча за ці гроші має бути гарною. користуюся Honor 20 Pro менше місяця |
Камери занадто дешеві та слабкі для такої ціни. Як і акумулятор – день ледве душа у тілі.