Орбітрек Horizon Andes 5
Відео 4Фото 5 |
Horizon Andes 5
Система навантаження:електромагнітна
Вага користувача:до 136 кг
Тренувальних програм:16 шт
Рівнів навантаження:16 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:189x182x65 см
Всі характеристики
Характеристики Andes 5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horizon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horizon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horizon Andes 5
Усі ціни 18 →Орбитрек Horizon Andes 5.1 | 64 555 грн. |
Орбитрек Horizon Fitness Andes 5.1 | 64 555 грн. |
Орбітрек Horizon ANDES 5 VIEWFIT | 48 440 грн. |
Орбітрек Horizon Fitness Andes 5.1 | 64 555 грн. |
Horizon Fitness Andes 5 Viewfit 000651987 | 49 257 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →