Силова лава HouseFit HG-2111
Фото 42 |
HouseFit HG-2111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HouseFit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HouseFit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HouseFit HG-2111
Усі ціни 9 →Лава для жиму та преса Housefit Hg 2111 | 4 501 грн. |
Скамья для жима и пресса Housefit Hg 2111 | 4 501 грн. |
Тренажер для пресу HouseFit гіперекстензія HG 2111 | 4 500 грн. |
Скамья атлетическая HouseFit гиперэкстензия (HG 2111) HG 2111 | 4 188 грн. |
Лава атлетична HouseFit гиперэкстензия (HG 2111) HG 2111 | 4 500 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →