Оперативна пам'ять HP S1 SO-DIMM DDR4 1x8Gb 2E2M5AA
HP 2E2M5AA |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP S1 SO-DIMM DDR4 1x8Gb 2E2M5AA
Усі ціни 15 →HP 8Gb DDR4 S1 Retail (2E2M5AA) 2E2M5AA | 939 грн. |
Пам'ять SODIMM DDR4 8 Гб 3200 МГц CL 22 HP (2E2M5AA) | 898 грн. |
HP 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz S1 (2E2M5AA) 101733 | 896 грн. |
HP SoDIMM DDR4 DDR4 8Gb 3200MHz (2E2M5AA) SoDIMMDDR4DDR48Gb3200MHz(2E2M5AA | 1 109 грн. |
HP 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz S1 (2E2M5AA) 563764 | 949 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →