Жорсткий диск HP MSA SAS 2.5" J9F46A 600 ГБ J9F46A
Очікується у продажу 7 846 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 600; Форм-фактор ("): 2.5; Частота обертання шпинделя: 10000 об/хв; |
HP J9F46A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP MSA SAS 2.5" J9F46A
Ціни на HP MSA SAS 2.5" J9F46A |
---|---|---|---|---|
HP MSA SAS 2.5" J9F41A 450 ГБ 15000 об/хв | від 13 814 грн. | 1 пропозиція | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F42A 600 ГБ J9F42A | від 13 592 грн. | 1 пропозиція | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F47A 900 ГБ | від 10 480 грн. | 6 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" C8S62A 1 ТБ | від 15 280 грн. | 3 пропозиції | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F48A 1.2 ТБ J9F48A | від 14 120 грн. | 6 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 ТБ R0Q47A | від 47 360 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо