Камера заднього огляду Intro VDC-028
Intro VDC-028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intro VDC-028
Штатная камера заднего вида Incar VDC-028V для Toyota LC100, LC Prado 120 | 1 230 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-028B Toyota LC 100, Prado 120 (Без з | 870 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-028 AHD Land Cruiser 100 (1998-2007) | 1 312 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-028w Land Cruiser 100 (1998-2007), P | 1 230 грн. |
Підходить для наступних моделей Toyota:
- Land Cruiser 100 (2003 - 2007)
- Land Cruiser Prado 120 (2002 - 2007)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →