Шини для квадроциклів ITP Baja Cross X/D 25/8 R12 (560505)
Фото 4 | Очікується у продажу 3 294 грн. Посадковий діаметр ("): 12; Ширина ("): 8; Висота шини ("): 25; Ply Rating: 8PR; Призначення: позашляхова (багі); Рекомендована вісь: передня (Front); Конструкція: радіальна; Вага (кг): 11.38; |
ITP Baja Cross X/D 25/8 R12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ITP Baja Cross X/D 25/8 R12
Ціни на ITP Baja Cross X/D 25/8 R12 |
---|---|---|---|---|
ITP Baja Cross X/D 26/10 R14 | від 3 966 грн. |
ITP Baja Cross X/D 26/11 R12 | від 3 354 грн. | 2 пропозиції | ||
ITP Baja Cross X/D 26/11 R14 | від 3 713 грн. | 4 пропозиції |