Ковзани K2 Raider Ice (25C0010.1.1)
K2 Raider Ice |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Raider Ice
Дитячі льодові ковзани K2 RAIDER ICE 32-37 | 3 699 грн. |
Дитячі льодові ковзани K2 RAIDER ICE 35-40 | 3 699 грн. |
Дитячі льодові ковзани K2 RAIDER ICE 29-33 розмір | 3 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →