Раклетниця Kela Bernina чорний (66490)
Фото 5 |
Kela Bernina |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Bernina чорний
Усі ціни 10 →Kela Kela Bernina (66490) | 1 869 грн. |
Раклетниця-гриль KELA Bernina (66490) 66490 | 1 739 грн. |
Електрогриль Kela Bernina (66490) | 1 642 грн. |
Раклетниця-гриль kela Bernina, 29х10,5х10 см, 2 порції (66490) | 1 672 грн. |
KELA Bernina (66490) 24827 | 1 849 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →