Рюкзак Kelty Redwing 44 44 л
Відео 6Фото 21 |
Kelty Redwing 44 44 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelty 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelty.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelty Redwing 44 44 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Kelty Tactical Redwing 44 black (T2615617-BK) 141286 | 7 140 грн. |
Kelty Рюкзак Kelty Tactical Redwing 44 black T2615617-BK | 7 140 грн. |
Рюкзак Kelty Tactical Redwing 44 black T2615617-BK | 7 140 грн. |
Рюкзак Kelty Tactical Redwing 44 black (T2615617-BK) T2615617-BK | 7 140 грн. |
Рюкзак Kelty Tactical Redwing 44 black | 7 140 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kelty Redwing 44
Ціни на Kelty Redwing 44 |
---|---|---|---|---|
Kelty Redwing 44 44 л | від 7 140 грн. | 9 пропозицій | ||
Kelty Redwing 50 50 л | від 7 980 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →