Сумка для ноутбука Kensington SP40 15.6 "
Kensington SP40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kensington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kensington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kensington SP40 15.6 "
Сумка 15.6" Kensington SP40 "Light", Black, полиэстер, 45.7 x 34.9 x 8.9 с | 1 264 грн. |
Kensington Сумка Классическая сумка SP40 Lite K62563EU K62563EU | 1 399 грн. |
Сумка для ноутбука Kensington 15.4" Lite Top-Loader (K62563EU) | 1 749 грн. |
Сумка 15.6" Kensington sp40 "Light", Black, поліестр, 45.7 x 34.9 x 8.9 см | 1 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →