Плита Lexical LGS-2811-2 чорний
Фото 4 |
Lexical LGS-2811-2 чорний 2021 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexical 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexical.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexical LGS-2811-2 чорний
Настільна компактна газова плита LEXICAL LGS-2811-2 одноконфоркова 2.2KW | 777 грн. |
Газова плитка LEXICAL LGS-2811-2 Настільна одноконфоркова 2.2KW | 794 грн. |
Настільна газова плита LEXICAL LGS-2811-2 одноконфоркова 2.2KW Чорна | 777 грн. |
Настільна газова плита LEXICAL LGS-2811-2 одноконфорочна 2.2KW Чорний | 777 грн. |
Настільна газова плита LEXICAL LGS-2811-2 одноконфоркова 2.2KW | 777 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →