Моторне мастило Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 30 л
Товар застарів 181 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 30; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: API CG-4/SJ; |
Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 30L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40
Ціни на Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 1 л | від 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 5 л | від 593 грн. | 6 пропозицій | ||
Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 10 л | від 1 164 грн. | 4 пропозиції | ||
Luxe Diesel CG-4/SJ 15W-40 20 л | від 2 284 грн. | 4 пропозиції |