USB-хаб Macally U3HUBGBA
Фото 3 |
Macally U3HUBGBA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Macally 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Macally.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Macally U3HUBGBA
Адаптер Macally Adapter Usb 3.0 to Ethernet + 3xUSB 3.0 (U3HUBGBA) | 1 290 грн. |
Адаптер Macally Adapter Usb 3.0 to Ethernet + 3xUSB 3.0 (U3HUBGBA) | 1 209 грн. |
Сплітер Macally 3 × USB 3.0 + Gigabit Ethernet U3HUBGBA | 1 799 грн. |
USB-хаб Macally USB-A 3.0 to USB-A 3.0 with Gigabit Ethernet Aluminium (U3 | 1 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →