Трансмісійне мастило Mannol ATF-A Automatic Fluid 0.5 л
Товар застарів 64 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: мінеральне; Об'єм (л): 0.5; Допуски виробників: ALLISON C3; CATERPILLAR TO-2; GM ATF-A Suffix A; |
Mannol ATF-A Automatic Fluid 0.5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol ATF-A Automatic Fluid
Ціни на Mannol ATF-A Automatic Fluid |
---|---|---|---|---|
Mannol ATF-A Automatic Fluid 1 л | від 192 грн. | 4 пропозиції | ||
Mannol ATF-A Automatic Fluid 4 л | від 674 грн. | 7 пропозицій | ||
Mannol ATF-A Automatic Fluid 10 л | від 1 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Mannol ATF-A Automatic Fluid 20 л | від 2 670 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →