Трансмісійне мастило Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 208 л
Товар застарів 19 980 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: мінеральне; В'язкість (SAE): 80w-90; Об'єм (л): 208; Відповідність стандартам: API GL-4/GL-5 LS; Допуски виробників: MIL-L 2105 D; MAN 342; MACK GO-J; |
Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90
Ціни на Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 |
---|---|---|---|---|
Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 1 л | від 268 грн. | 6 пропозицій | ||
Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 4 л | від 967 грн. | 1 пропозиція | ||
Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 10 л | від 1 834 грн. | 4 пропозиції | ||
Mannol 8106 Hypoid Getriebeoel 80W-90 20 л | від 3 933 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →