Аудіосистема MANTA SPK0401B100
 | Очікується у продажу Призначення: для вечірок; Кількість каналів: 2.0; USB-порт; кардридер; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 100; Кількість смуг: 2; Частотний діапазон (Гц): 60 – 20000; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Синхронізація колонок: TWS; Караоке: караоке; Входи: mini-Jack (3.5 мм); під мікрофон |
MANTA SPK0401B100
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:100 Вт
Частотний діапазон:60 – 20000 Гц
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:410х200х190 мм