Пістолет для герметика Master Tool 80-5020
Master Tool 80-5020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 80-5020
Усі ціни 9 →Пистолет для герметика MASTERTOOL (80-5020) | 116 грн. |
Пістолет для герметиків Mastertool рамний (80-5020) | 116 грн. |
Пістолет для герметиків 300 мм рамний MASTERTOOL GM (80-5020) | 116 грн. |
Пістолет для герметиків рамний MASTERTOOL 300 мм 80-5020 | 216 грн. |
Пістолет для силікону Mastertool - скелетный, 225 мм(80-5020) | 117 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →