Відеоняня Medica-Plus Videocontrol 7.0
Фото 4 |
Medica-Plus Videocontrol 7.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medica-Plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medica-Plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medica-Plus Videocontrol 7.0
Відеоняня Medica-Plus VideoControl 7.0 HD/360 | 3 490 грн. |
Відеоняня Medica+ VideoControl 7.0 HD/360/ Wi-Fi (50201) | 3 490 грн. |
Відеоняня MEDICA+ VideoControl 7.0 HD / 360 Радіоняня | 6 199 грн. |
Відеоняня MEDICA+ VideoControl 7.0 HD / 360 Радіоняня (Японія) | 3 490 грн. |
Відеоняня MEDICA+ VideoControl 7.0 Full HD 1920х1080 MicroSD WiFi 4.5" | 3 490 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →