Мотошина Michelin City Grip 120/70 -15 56S
Відео 17Фото 35 | Товар застарів 1 787 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 15; Індекс швидкості: S; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin City Grip 120/70 -15 56S
Ціни на Michelin City Grip 120/70 -15 56S |
---|---|---|---|---|
Michelin City Grip 90/80 R16 51S | від 6 011 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 90/90 -10 50J | від 2 436 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 90/90 -12 54P | від 3 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 90/90 R10 50J | від 2 493 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 90/90 R12 54P | від 2 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 90/90 R12 54S | від 3 032 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 -14 48P | від 3 485 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 R10 53L | від 3 735 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 R14 48P | від 3 580 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 R14 48S | від 3 668 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 R16 50P | від 4 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/90 -10 56J | від 2 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/90 -12 64P | від 3 440 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/90 R10 56J | від 1 943 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 100/90 R10 61J | від 2 944 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/90 R12 64P | від 2 853 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 -14 50P | від 3 230 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R11 45L | від 2 674 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R12 47S | від 3 691 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R13 54S | від 3 823 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R14 50P | від 3 163 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/80 R14 59S | від 2 790 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/70 -14 61P | від 3 140 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 120/70 R12 51P | від 11 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 120/70 R12 58S | від 3 163 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/70 R14 61P | від 3 383 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/70 R16 57P | від 4 822 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/80 R16 60P | від 5 812 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 130/60 R13 60S | від 3 823 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 130/70 -13 63P | від 3 425 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 130/70 R12 62S | від 3 207 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 130/70 R13 63P | від 3 207 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 140/60 -14 64P | від 3 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 140/60 R14 64P | від 4 897 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 140/70 -14 68P | від 4 220 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 140/70 R14 68P | від 3 503 грн. | 5 пропозицій |