Мотошина Michelin Desert Race 140/80 R18 70R
Michelin Desert Race 140/80 R18 70R 140/80 B 18 " 70 R 140/80 R 18 " 70 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Desert Race 140/80 R18 70R
Шини Michelin Desert Race 140/80 R18 70R | 9 535 грн. |
Michelin Desert Race 140/80 R18 70R R TT 111636 | 8 675 грн. |
Michelin Desert Race 140/80 R18 70R | 9 828 грн. |
Michelin Desert Race 140/80 R18 70R R TT | 9 190 грн. |
Модификації Michelin Desert Race 140/80 R18 70R
Ціни на Michelin Desert Race 140/80 R18 70R |
---|---|---|---|---|
Michelin Desert Race 140/80 -18 70R | від 12 455 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Desert Race 140/80 R18 70R | від 8 675 грн. | 4 пропозиції |
Схожі