Медичний термометр Microlife NC 200
Microlife NC 200 |
Тип | інфрачервоний | Область застосування | лобний | Температури повітря | | Температури рідин | | Тривалість вимірювання | 3 с | Діапазон вимірювання | 0 – 100 °C | Точність вимірювання | 0.2 °C | Пам'ять показань | 30 шт | Підсвічування дисплея | | Джерело живлення | 2xAAA | Габарити | 156.7x43x47 мм | Вага | 92 г | Дата додавання на E-Katalog | листопад 2019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microlife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microlife.
Купити Microlife NC 200
|
| Термометр Microlife Nc 200 медичний безконтактнийВиробник: Microlife / Колір: белый Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 1 529 грн. | | |
|
| Термометр Microlife Nc 200 медицинский бесконтактныйПроизводитель: Microlife / Цвет: белый ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 1 513 грн. | | |
|
| Инфракрасный бесконтактный термометр Microlife NC 200Инфракрасный бесконтактный термометр с автоматическим измерением и дистанционным управлением Microlife NC 200
Особенности термометра Microlife NC 200:
- автоматическое измерение
- дистанционное управление
- автоматическое измерение, когда обнаружено расстояние в пределах 5 см
- система управления самодиагностикой, наличие индикатора самодиа... щегностики на задней панели, который Medmag.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 1 859 грн. | | |
Відеоогляди
Видео обзор на термометр Microlife NC200
3 листопада 2019383 перегляда
Безконтактний інфрачервоний термометр Microlife NC200 / Вимірювання температури тіла та предметів
26 січня 20214 991 перегляд
ОБЗОР | Бесконтактный инфракрасный термометр MICROLIFE NC 200️
17 травня 20216 513 переглядів
Динаміка цін на Microlife NC 200