Лещата MIOL 36-400 145 мм / губки 150 мм (36-400)
Фото 3 | 3 040 грн. Купити! Лещата слюсарні поворотні сині 150мм Miol 36-400Маркетплейс: Rozetka.ua Big TradeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
MIOL 36-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації MIOL 36-400
Ціни на MIOL 36-400 |
---|---|---|---|---|
MIOL 36-200 125 мм / губки 100 мм | від 1 559 грн. | 3 пропозиції | ||
MIOL 36-400 145 мм / губки 150 мм | від 3 040 грн. | 1 пропозиція | ||
MIOL 36-300 165 мм / губки 125 мм | від 2 571 грн. | 2 пропозиції | ||
MIOL 36-500 210 мм / губки 200 мм | від 5 009 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →