Планетарний міксер Morphy Richards 400520 нержавіюча сталь
Відео 8Фото 21 |
Morphy Richards 400520 нержавіюча сталь 2022 рікподвійний гак |
|
Компанія Morphy Richards називає свій винахід революцією у світі стаціонарних міксерів і ставить перед собою мету позбавити користувачів основних проблем, пов'язаних з використанням подібних пристроїв. Це теж стаціонарний міксер, тільки із повністю зміненим дизайном у дусі мінімалізму: моторний блок розташований під чашею, а не навпаки. В результаті прилад займає набагато менше місця на кухні, хоча оснащений досить місткою чашею об'ємом 4 літри.
Завдяки такому розташуванню чаші ви можете легко контролювати процес та за необхідності додавати інгредієнти, не зупиняючи роботу міксера. За це відповідає прозора кришка з отвором, яка також запобігає розбризкуванню вмісту. Продуманий і принцип роботи Morphy Richards 400520. У комплектацію входять подвійні насадки, які діють у тандемі та обертаються не лише навколо своєї осі, а й навколо чаші.
Крім цього, їм допомагають вбудовані скребки, які збирають суміш зі стінок і направляють її до насадок, щоб зробити змішування максимально швидким та ефективним. Міксер поставляється з трьома подвійними насадками: віночками для збивання, віночками для перемішування та гаками для замішування тіста. Користувачі також оцінять наявність контейнера для зберігання всіх аксесуарів. Він міститься в основній чаші, ще більше заощаджуючи місце, і допомагає не втратити насадки. Потужність 650 Вт і 6 швидкісних режимів дозволяють працювати зі сумішами будь-якої щільності і складності - від яєчних білків і вершків до дріжджового тіста. Ще одним плюсом стане вбудований цифровий таймер, який простежить за часом і припинить обертання насадок після закінчення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Купити Morphy Richards 400520 нержавіюча сталь
Усі ціни 27 →Morphy Richards Morphy Richards Mixstar 400520EE 400520 | 5 270 грн. |
Кухонна машина Morphy Richards Mixstar 400520 | 4 824 грн. |
Кухонна машина Morphy Richards Mixstar 400520EE (Британія) 400520 | 5 195 грн. |
Кухонний комбайн Morphy Richards Mixstar 400520EE | 4 950 грн. |
Кухонная машина Morphy Richards Mixstar 400520ee (Британия) | 4 969 грн. |