Powerbank NATEC Trevi Compact 10000 (NPB-1941)
Фото 13 |
NATEC Trevi Compact 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NATEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NATEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC Trevi Compact 10000
Усі ціни 7 →Батарея універсальна NATEC GENESIS Trevi Compact 10000mAh Black (NPB-1941) | 349 грн. |
УМБ Natec Trevi Compact 10000mah 2x USB-A + 1x USB -C Black чорна NPB-1941 | 349 грн. |
NATEC 10000mah Trevi Compact 2x USB-A + 1x USB-C Black NPB-1941 | 409 грн. |
Natec 10000mah Trevi Compact Black (NPB-1941) NPB-1941 | 349 грн. |
Natec NPB-1941 | 349 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) NATEC Trevi Compact 10000mAh Black (NPB- | 349 грн. |
УМБ Natec 10000mah Trevi Compact 2x USB-A + 1x USB -C Black чорна (NPB-194 | 360 грн. |