Теплова завіса Neoclima Intellect X Series Intellect E 08 X
від 15 999 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:електричний Потужність:6 кВт Дальність:2.5 м Продуктивність:1025 м³/годину |
Модифікації Neoclima Intellect X Series 5
Характеристики
Neoclima Intellect E 08 X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Neoclima Intellect X Series Intellect E 08 X
Теплова завіса Neoclima Intellect E 08 X R (6KW) | 15 999 грн. |
Тепловая завеса Neoclima INTELLECT E 08 X L/R | 15 999 грн. |
Теплова завіса Neoclima Intellect E 08 X L (6KW) | 15 999 грн. |
Закрити
Рекомендуємо