Комутатор NETGEAR GS324T (GS324T-100EUS)
Фото 11 |
NETGEAR GS324T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR GS324T
Усі ціни 24 →Комутатор Smart Netgear GS324T-100EUS | 10 745 грн. |
Мережевий комутатор Netgear GS324T (GS324T-100EUS) | 12 510 грн. |
Сетевой коммутатор Netgear GS324T (GS324T-100EUS) | 12 259 грн. |
NETGEAR GS324T 24x1GE, 2xSFP (GS324T-100EUS) | 11 964 грн. |
Комутатор NETGEAR GS324T 24x1GE, 2xSFP, керований GS324T-100EUS | 12 007 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →