Велоліхтар Nitecore BR35
Відео 18Фото 28 |
Nitecore BR35 |
|
Вбудований LED-дисплей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitecore BR35
Усі ціни 8 →Перезаряжаемая велофара Nitecore BR35 6-1292 | 6 500 грн. |
Велофара Nitecore BR35 (Cree XM-L2 U2, 1800 люмен, 8 режимов, USB-C) 6-129 | 6 500 грн. |
Nitecore BR35 (Cree XM-L2 U2) | 6 500 грн. |
Велосипедный фонарь Nitecore BR35 (6-1292) | 6 500 грн. |
Велофара Nitecore BR35 (Cree XM-L2 U2, 1800 люменів, 8 режимів, USB) | 7 150 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →