Синтезатор Nord Stage 3 Compact
Nord Stage 3 Compact |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nord 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nord.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nord Stage 3 Compact
Сценічне піаніно Nord Stage 3 Compact | 151 632 грн. |
Сценическое пианино Nord Stage 3 Compact | 151 600 грн. |
Цифровое пианино Nord Stage 3 Compact | 151 632 грн. |
Синтезатор Nord Stage 3 Compact, Червоний | 144 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →