Блок живлення NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold (PA-7G1BB)
Відео 2Фото 6 |
NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NZXT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NZXT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold
Усі ціни 26 →NZXT С750W (PA-7G1BB-EU) PA-7G1BB-EU | 6 599 грн. |
Блок живлення для ПК NZXT C750 750W Bronze Чорний (PA-7G1BB) pdiscount | 3 070 грн. |
Блок живлення Nzxt C750 Gold 750W (PA-7G1BB) | 6 599 грн. |
Блок питания Nzxt C750 Gold 750W (PA-7G1BB) | 6 599 грн. |
Блок питания NZXT 750W V1 (PA-7G1BB-EU) PA-7G1BB-EU | 6 406 грн. |
ще 20 пропозицій
Моє уваження такому блоку, показавши собі в кращому вигляді. Я б додав фотографії але він закритий у корпусі під захисною пластиною Модульність
Надійність Якість кабелів Потужність Тиша під час роботи У ньому все шикарно Artem Kucher: користуюся NZXT C750 Gold кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації NZXT C Series Gold 2022
Ціни на NZXT C Series Gold 2022 |
---|---|---|---|---|
NZXT C Series Gold 2022 C750 Gold | від 3 070 грн. | 26 пропозицій | ||
NZXT C Series Gold 2022 C850 Gold | від 5 969 грн. | 20 пропозицій | ||
NZXT C Series Gold 2022 C1000 Gold | від 8 369 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо