Електровелосипед Okai EB10
Відео 3Фото 14 |
Okai EB10 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okai EB10
Усі ціни 6 →Электровелосипед OKAI EB10 28" Beige (250W) | 69 999 грн. |
Електровелосипед OKAI EB10 28" 250 W 14,4 Ah Beige (4255577500026) 4255577 | 70 088 грн. |
OKAI Електровелосипед OKAI EB10 28" 250 W 14,4 Ah Beige (4255577500026) 42 | 70 088 грн. |
OKAI EB10 | 69 999 грн. |
Електровелосипед OKAI EB10-28", 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App | 71 098 грн. |
Электровелосипед OKAI EB10 28" 250 W 14,4 Ah Beige (4255577500026) 4255577 | 69 989 грн. |
Відеоогляди