Креатин моногидрат Olimp Creatine 1250 Mega Caps 900 шт
Відео 2 | Товар застарів 1 490 грн. Вид: креатин; Форма випуску: капсули/таблетки; Упаковка: коробка; Кількість капсул/пігулок (шт): 900; Кількість порцій (шт): 300; Порція (шт): 3; Денна норма (шт/день): 3; Країна походження бренду: Польща; |
Olimp Creatine 1250 Mega Caps 900 cap |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Olimp Creatine 1250 Mega Caps
Ціни на Olimp Creatine 1250 Mega Caps |
---|---|---|---|---|
Olimp Creatine 1250 Mega Caps 30 шт | від 176 грн. | 3 пропозиції | ||
Olimp Creatine 1250 Mega Caps 120 шт | від 640 грн. | 13 пропозицій | ||
Olimp Creatine 1250 Mega Caps 400 шт | від 1 985 грн. | 9 пропозицій |