Гейнер Olimp Gain Bolic 6000 6 кг
Товар застарів Тип: вуглеводно-білковий; Протеїн: комплексний; креатин; амінокислоти; вітамінно-мінеральний комплекс; Вуглеводи (г): 75; Білки (г): 15; Жири (г): 1.8; Калорійність (ккал): 376; Упаковка: пакет; Кількість порцій (шт): 60; Порція (г): 100; Вага (г): 6000; Країна походження бренду: Польща |
Olimp Gain Bolic 6000 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Olimp Gain Bolic 6000
Ціни на Olimp Gain Bolic 6000 |
---|---|---|---|---|
Olimp Gain Bolic 6000 1 кг | від 718 грн. | 60 пропозицій | ||
Olimp Gain Bolic 6000 3.5 кг | від 2 031 грн. | 12 пропозицій | ||
Olimp Gain Bolic 6000 6.8 кг | від 3 634 грн. | 16 пропозицій |