Стільчик для годування OMMI Nature
Фото 4 |
OMMI Nature |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMMI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMMI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMMI Nature
Усі ціни 16 →Стульчик-трансформер Ommi Nature Мангровое дерево | 1 739 грн. |
Стільчик-трансформер для годування Ommi Nature Аляска | 1 739 грн. |
Стільчик-трасформер для годування немовлят Ommi Nature аляска | 1 739 грн. |
Стульчик-трансформер Ommi Nature Дуб Клондайк | 1 739 грн. |
Стульчик-трансформер Ommi Nature Аляска | 1 739 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості стільчика для годування OMMI Nature:
- Розміри стільчика: 53х35х37 см
- Розміри столика: 43х55х48 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →